- 050
- 067
- 063
Спальний мішок з капюшоном для туризму та активного відпочинку. Підкладка приємна для шкіри та м'яка, а тканина дихаюча та тепла. Штучна бавовна поєднує теплоту пуху з вологозахисними властивостями порожньої бавовни. Спальник можна з'єднати з іншим аналогічним у подвійний мішок. Різні варіанти кольору. Форма спальника ідеально підходить для анатомії людського тіла, перебувати усередині буде дуже комфортно.
Оптимальна температура для використання: 7°C~11°C. Матеріали у складі: 190T поліестер, бавовна. Габарити виробу: (190+30)*75 сантиметрів. У складеному вигляді розміри становлять 43×22×22 сантиметри.
| Артикул | 6927595764381-L |
| Виробник | Naturehike |
| Бренд | Naturehike |
| Тип товару | Спальники |
| Колір | коричневий |
| Ширина | 75 см |
| Довжина | 190 см |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м | N |
| Комфортна температура | 11 °C |
| Екстремальна температура | -6 °C |
| Сезон | осінь, зима, весна, всесезонні, літо |
| Наповнювач | Бавовна, Штучне перо |
| Вага | 1.3 кг |